środa, 31 stycznia 2018

Styczniowy ShinyBox - Winter Wonderland

Witam!
Mój pierwszy post w tym roku poświęcam styczniowemu pudełku Shiny Box Winter Wonderland, które otrzymałam przed kilkoma dniami. Pudełko jest dość udane, a w nim wiele ciekawych produktów, które nie wylądują w śmietniku, a będą używane :)


Mój faworyt nr 1 to krem odbudowujący pod oczy NAOBAY Natural & Organic 20ml. Produkt naturalny z certyfikatem ECOCERT. Niestety na opakowaniu nie znalazłam składu, ale wierzę producentowi, iż bazuje na naturalnych składnikach.

Produkt nr 2 który skradł moje serce to błyszczyk do ust MIYO Outstanding Lip Gloss 4ml. Trafił mi się dość neutralny, zimowy kolor, połyskujący na ustach. Takie kolory właśnie lubię. To strzał w 10! Błyszczyk dodatkowo ma za zadanie nawilżać usta, a więc myślę, że zimą się sprawdzi.

Produkt nr 3, który mnie zachwycił to DAISY FUN czyli 3 musujące kule do kąpieli od Delia Cosmetics. Zapach kul obłędny. Takie kule są idealne na zimowe dni. Pachną owocami, przypominają o lecie, rozpuszczone w wodzie musują i tworzą aromatyczną kąpiel. Zapachy kul to brzoskwinia i mango, karmelowe jabłko, mleko i miód.


W pudełku znalazłam też żelowy lakier do paznokci So Chic! 10ml. Niestety trafił mi się kolor nr 32 czyli różowy. To zdecydowanie nie jest mój kolor ale użyję go i wypróbuję, bo żelowych lakierów jeszcze nie stosowałam.

Mniejsze nadzieję ze styczniowego box-a wiążę z pumeksem hammam z czerwonej glinki z Maroko Sklepu. Ciekawie wygląda ale chyba ten mój jest pęknięty w środku. Mam nadzieję, że nie rozpadnie się podczas użycia.

W pudełku dostałam również 2 chusteczki Mama Care Efektima Pharmacare. To produkt dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wypróbować można ale ten produkt raczej nie dla mnie.

Ostatnią rzeczą, która była w środku to Formeds Suplement Diety F-VITC1000 czyli witamina C w proszku lewoskrętna. Jak wiadomo witamina C wspiera odporność organizmu, a więc nie bez powodu znalazła się w tym styczniowym box-ie.

Pierwsze pudełko ShinyBox w tym roku uważam za bardzo udane i myślę, że trafiło w mój gust. Liczyłam po cichu na jakieś karnawałowe szaleństwo ale i tak nie jest źle :)

ShinyBox

2 komentarze: